Шлях до успішного врожаю починається з нами!

Новини

Захист соняшника на початкових етапах розвитку 31.05.2023

Більшість хвороб, які ми бачимо на соняшнику впродовж періоду вегетації, можуть уражувати рослини, починаючи з 2-6 листків.
Подробнее

Черговий «сюрприз» прохолодної весни 12.05.2023

Тепла немає, часто дощить. Такі реалії цьогорічної весни практично по всій Україні. Як наслідок – розвиток хвороб на зернових культурах. Різних: типових і нетипових для регіонів.
Подробнее

Піренофороз пшениці. Виявити і подолати. 27.04.2023

Чергові виклики і випробування для наших аграріїв цієї весни, а саме затяжні дощі та прохолодна погода сприяють розвитку хвороб на рослинах і не дають можливості вчасно провести захисні заходи.
Подробнее

Важливо! Про лабораторію Plant Clinic 14.03.2023

Перед початком весняного польового сезону хочемо звернути вашу увагу
Подробнее

ВАЖЛИВИЙ КРОК ДО МАЙБУТНЬОГО ВРОЖАЮ 14.07.2022

Не зважаючи на вкрай важку ситуацію в країні, наші, без перебільшення, героїчні аграрії роблять свою справу для того, щоб забезпечити всім нам та іншим країнам продовольчу безпеку.
Подробнее

УВАГА! ПАВУТИННИЙ КЛІЩ НА СОЇ 08.07.2022

На посівах сої почалося заселення рослин павутинним кліщем (Tetranychus).
Подробнее

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ – БІЛА ІРЖА СОНЯШНИКУ 04.07.2022

Останніми днями до нас звертаються аграрії півночі Одеської області з питаннями щодо діагностики «незвичної» плямистості на соняшнику
Подробнее

Як полегшити жнива? 01.07.2022

В Україні масово розпочинаються жнива. Важливо!
Подробнее

ШКІДЛИВА ГУСІНЬ НА СОНЯШНИКУ 24.06.2022

На листі соняшнику живляться гусениці багатьох видів лускокрилих, але найбільш небезпечними є лише декілька з них, а саме ті, що дають масові спалахи чисельності.
Подробнее

ЗАХИСТИМО СОЮ ВІД ШКІДНИКІВ 22.06.2022

На сьогоднішній день посіви сої в центральній частині України перебувають переважно у фазі бутонізації ‒ початку цвітіння.
Подробнее

ФІДЕЛІС - новий універсальний фунгіцид 18.05.2022

З 2022 року у портфоліо компанії з’явився новий універсальний фунгіцид для захисту зернових колосових, соняшнику, ріпаку та сої ‒ Фіделіс (дифеноконазол, 104 г/л, тіофанат-метил, 333 г/л).
Подробнее

Захист зернових колосових від листкових хвороб 11.05.2022

На сьогоднішній день посіви озимих зернових культур (пшениці, ячменю) в центральній частині України перебувають переважно у фазі початку трубкування.
Подробнее

Різке підвищення чисельності сисних шкідників 16.06.2021

В зв’язку з дощовою та жаркою погодою в південних областях України на даний час спостерігається різке підвищення чисельності сисних шкідників – попелиць (злакові попелиці на колоссі; горохова попелиця та інші види на польових та плодових культурах).
Подробнее

Пропонуємо розібратись 15.06.2021

Цей рік є ідеальним для розвитку хвороб сільськогосподарських культур. Виникає дуже багато питань до фітопатологів, до спрацювання фунгіцидних препаратів. Але не все так просто. Одна справа, коли ви працюєте за невисокого інфекційного тиску патогена, інша – коли погодні умови сприяють стрімкому розвитку хвороб, інфекційне навантаження на рослини дуже високе і, крім того, часті дощі банально не дають можливості заїхати з оприскувачем у поле. За таких умов навіть проведення двох і більше фунгіцидних обробок за сезон не завжди дає очікуваний результат.
Подробнее

Зберігайте спокій 14.06.2021

На сьогоднішній день посіви соняшника по Україні є досить нерівномірними за фазами розвитку: від сходів до 8-10 листків. Останнім часом відмічаємо дуже багато звернень до нас у лабораторію, а також повідомлень у різних соціальних мережах та агрономічних спільнотах щодо плямистостей на листках соняшника, розташованих хаотично на різних за віком листках, різноманітної форми та локалізації,
Подробнее

Захист колосся пшениці від шкідників 10.06.2021

На озимій пшениці в період цвітіння, формування та наливу зернівки найбільшої шкоди спричиняють личинки клопа-черепашки, пшеничний трипс, злакові попелиці, а дещо пізніше ‒ хлібні жуки та хлібна жужелиця.
Подробнее

Сентинел 27.05.2021

Хвороби ячменю 25.05.2021

Серед плямистостей листя ячменю сітчаста плямистість (Drechslerа teres (Pyrenophora teres)) є найбільш шкідливою та розповсюдженою в усіх зонах, де сіють цю культуру. Щоб захистити посіви ячменю від сітчастої плямистості рекомендується такий алгоритм:
Подробнее

Обстеження посівів 21.05.2021

Надайте своєчасну допомогу 17.05.2021

Нестандартна весна в цьому році кидає все нові виклики аграріям. Вже середина травня, а Озимина «сидить» - слабка, погана, слабка, бліда ... Такі скарги ми чуємо від господарів з різних куточків України. Чим допомогти в такій ситуації? Що робити?
Подробнее

Підготовка бобових до сівби 12.05.2021

Тим часом посівна триває! Весна потроху вступає в свої права і незабаром стане досить тепло для посіву сої. Унікальною особливістю бобових культур є їх здатність утворювати симбіоз з азотфіксуючими бактеріями. Азот – найважливіший елемент мінерального живлення рослин, неможливо уявити сучасне сільське господарство без підживлення азотом. Але мінеральні добрива можуть суттєво сприяти забрудненню навколишнього середовища. Тож зниження рівня їх застосування без втрати урожайності – важливий захід сучасних агротехнологій. Підвищити ефективність азотфіксації допомагає застосування молібдену, який входить до складу ферменту бульбочкових бактерій нітрогенази.
Подробнее

Препарати органічного походження 28.04.2021

Для всіх живих істот – життя суцільний стрес. Рослини, не виняток. Впродовж всього періоду вегетації сільськогосподарську рослину супроводжують стреси: мороз, спека, суховій, обробка пестицидами, ураження шкідниками чи хворобами – все це негативно впливає на розвиток та реалізацію генетичного потенціалу культури. Що ми робимо для боротьби зі стресом?
Подробнее

Антал 01.09.2020

Готуєтеся до посівної та ще не обрали протруйник?! Наші фахівці радять АНТАЛ! Протруйник системної дії для передпосівної обробки насіння зернових колосових. Гарний старт ваших рослин
Подробнее

Шановні аграрії! 25.08.2020

Хочемо підняти одну з найважливіших тем сьогодення. З'явилися нарікання, що гібриди які мають стійкість до вовчку в цьому році пропускають його. Хочемо звернути увагу, що з такими наріканнями зустрічаються не тільки гібриди від нашої компанії, а і більшість мультинаціональних компаній Цю ситуацію пояснив комерційний директор Нертус Агро Заворін Ігор Євгенович
Подробнее

Вікінг 19.08.2020

Ще не знаєте чим протруїти насіння зернових перед посівом? Наша рекомендація – Вікінг! Високоефективний протруйник насіння контактно-системної дії для передпосівної обробки насіння зернових культур
Подробнее

Протруювання насіння 17.08.2020

Протруювання насіння інсектицидними препаратами проводять далеко не в усіх господарствах Інсектициди, які використовуються для протруювання насіннєвого матеріалу, захищають проростки й сходи зернових культур від комплексу ґрунтових і наземних шкідників, таких як личинки пластинчастовусих жуків, личинки коваликів — дротяники, личинки чорнишів — несправжні дротяники, личинки підгризаючих совок, хлібних турунів, а також сходи рослин від злакових мух, блішок, попелиць і поширення вірусних хвороб, переносниками яких вони є.
Подробнее

Фаер 14.08.2020

Ще не сіяли ріпак? Чекаєте опади та думаєте чим протруїти насіння від хвороб? Обирайте перевірене! Унікальний трикомпонентний фунгіцид контактно-системної дії для протруювання насіння ріпаку від широкого спектру захворювань – Фаер!
Подробнее

Обробка озимих зернових мікродобривами 30.07.2020

Незабаром стартує передпосівна обробка насіння озимих зернових культур. Багаторічними науковими та виробничими дослідами доведено ефективність поєднання протруєння насіння з додаванням мікродобрив. Застосування мікродобрив забезпечує рослину найбільш важливими елементами живлення на початкових етапах свого розвитку. Ми пропонуємо дві схеми застосування наших мікродобрив для обробки насіння.
Подробнее

Токсикація кукурудзи 20.07.2020

На посівах сої почалося заселення рослин 14.07.2020

Павутинний кліщ (Tetranychus turkestanicus, T. telarius) у польових умовах сильно розмножується в суху жарку погоду. Тіло самки овальне довжиною 0,4-0,6 мм сірувато-зелене з темними плямами по боках, самець дрібніший – 0,3 мм з видовженим тілом (фото 1). Яйце кулясте, прозоре, з зеленкуватим відтінком, діаметром 0,14 мм, перед відродженням личинки набуває перламутрового відтінку (фото 2). Личинки кулясті з трьома парами ніг, німфи крупніші з чотирма парами ніг.
Подробнее

Період бутонізації 09.07.2020

В період бутонізації соя найбільше потребує азоту, магнію, бору, молібдену. бор необхідний для запилення та розвитку репродуктивних органів молібден для підвищення ефективності азотфіксації, так як у цей період фіксація атмосферного азоту досягає максимуму азот та магній необхідні для росту вегетативної маси, фотосинтезу.
Подробнее

Ознаки нестачі на сої 07.07.2020

Дефіцит калію проявляється перш за все у вигляді пожовтіння кінчиків та країв нижніх (старих) листків –″крайовий опік″. Листки в’януть, стають зморшкуваті. На листках з’являються бурі плями. На бобових культурах краї нижніх листків стають зеленувато-жовті або жовті, потім буріють та відмирають.
Подробнее

Масове заселення на сої 03.07.2020

На даний час спостерігається масове заселення посівів сої тютюновим трипсом (Thrips tabaci). Цей сисний шкідник живиться на багатьох культурах, найбільш численний в Степу та Лісостепу України.
Подробнее

Лабораторія Plant Clinic 02.07.2020

Листкова діагностика один із методів діагностики рослин у лабораторії Plant Clinic. Вона дозволяє визначити стан рослин у період вегетації, а саме потребу в елементах живлення (N, P, K, S, Ca, Mg, B, Cu, Zn, Mn, Fe, Mo, Co). Діагностику рослин проводять як у полі, так і в умовах лабораторії. Ви можете відправити нам зразки рослин (у разі відправки рослини обов'язково повинні бути з ґрунтом). Після проведення діагностики ми надаємо рекомендації.
Подробнее

НС Х 494 після внесення 30.06.2020

САЖКА ЧИ НЕ САЖКА? 26.06.2020

Матінка-природа випробовує агровиробників кожного року. Особливо занепокоєними цього сезону були аграрії півдня України: через екстремальну посуху велика частина посівів озимини була втрачена або ж сходи не отримані взагалі.
Подробнее

Нертус Бор 25.06.2020

Бор відіграє важливу функцію в процесі закладки генеративних органів, запиленні квіток під час цвітіння, бере участь в побудові клітинних стінок, контролює процес ділення клітин.
Подробнее

УКРАЇНСЬКА НАРОДНА КАЗКА 24.06.2020

У різних регіонах України, а особливо в тих, де випала значна кількість опадів, на посівах соняшнику, починаючи з фази 4-6 листків, спостерігається розвиток листкових плямистостей, а саме – септоріозу, альтернаріозу, місцями листкової форми білої гнилі.
Подробнее

Загадкові пошкодження посівів 24.06.2020

Грозові опади «гуляють» Україною впродовж усього червня, вертикальні блискавки влучають у ґрунт, особливо на полях, що знаходяться на підвищеннях рельєфу.
Подробнее

Будьте уважні 23.06.2020

ЗАХИСТИ КОЛОС ВІД ШКІДНИКІВ! Зараз, коли пшениця перебуває в стадії молочної – молочно-воскової стиглості зерна, велику небезпеку (особливо в умовах посухи) становлять сисні шкідники, які живляться на колоссі.
Подробнее

Результати обробки 22.06.2020

Помічники аграрія 19.06.2020

Не вбивайте
Подробнее

Нертус Мікс 400 18.06.2020

Шкідники сої 15.06.2020

Виявлено початок заселення посівів сої сонцевиком будяковим (Vanessa cardui)
Подробнее

Хвороби соняшнику 12.06.2020

Після тривалих дощів та потепління на посівах соняшнику повсюдно – масовий прояв септоріозу
Подробнее

Живлення для кукурудзи 11.06.2020

У посівах кукурудзи почали зустрічатися ознаки нестачі цинку (проявляються симптоми у вигляді білих смуг, побіління листків)
Подробнее

Масовий літ на соняшнику 09.06.2020

Починається масовий літ лучного метелика (Margaritia (Pyrausta) sticticalis)
Подробнее

Захист соняшника та сої 05.06.2020

В більшості областей України на часі є нагальним контроль прояву несправжньої борошнистої роси (НБР) на посівах соняшника і сої. Розвиток цієї хвороби провокують погодні умови травня-початку червня, а саме, утримання впродовж кількох тижнів невисоких (+12…+20 ̊С) температур повітря у поєднанні з частими опадами.
Подробнее

Мікродобрива 04.06.2020

Рекомендації щодо підживлення кукурудзи мікродобривами Нертус
Подробнее

Перемога над амброзією 03.06.2020

Амброзія - один із найпроблемніших бур'янів в посівах соняшнику
Подробнее

Шкідники зернових 02.06.2020

пильщик хлібний звичайний (Cephus pygmaeus), пильщик хлібний чорний (Trachelus tabidus)
Подробнее

Сезон дощів 01.06.2020

На даний час у більшості регіонів України утримується висока вологість, спостерігаються часті опади, сприятливі для поширення грибних хвороб на колосових культурах. Такі ж погодні умови прогнозуються й надалі, у червні. Через це підвищуються ризики ураження листя іржею, плямистостями, борошнистою росою, а колосся – перш за все, фузаріозом, а також супутніми хворобами (септоріозом, альтернаріозом, гельмінтоспоріозами).
Подробнее

Шкідники колосся зернових 29.05.2020

ЗЛАКОВА ЛИСТОКРУТКА (Cnephasia pascuana) В південних степових областях України наразі спостерігається пошкодження колосся пшениці гусеницями злакової листокрутки. Гусениці від світло-зеленого до жовтуватого кольору з коричневою головою та грудним щитком, довжиною до 10 мм. Шкідник розвивається в одному поколінні на рік. Зимують гусениці першого віку під корою дерев в лісосмугах, навесні розносяться вітром на павутинках на прилеглі посіви зернових – масове заселення полів відбувається в стадії трубкування рослин.
Подробнее

Мікродобрива компанії Нертус 27.05.2020

Підживіть кукурудзу цинком 13.05.2020

Кукурудза відноситься до культур, які чутливі до нестачі цинку Нестача цинку проявляється на молодих листках у вигляді білих смуг, побіління листків Симптоми дефіциту вже помітні с фази трьох листків Цинк сприяє нагромадженню такого фітагармону, як ауксин (він підсилює коренеутворення).
Подробнее

Зимовий зерновий кліщ (Penthaleus major) 08.05.2020

Спостерігається заселення кліщем на півдні Полтавської області Ново Санжарській район. Він пошкоджує листя озимих восени та навесні
Подробнее

Селекція нових гібридів Нертус Агро 10.04.2020

Селекція нових гібридів Нертус Агро
Подробнее

Реанімація посівів після заморозків 26.03.2020

Різке похолодання в багатьох регіонах України в середині березня після теплого початку місяця негативно відбилося на стані посівів озимих культур, особливо на озимому ячмені та ріпаку
Подробнее

Як підвищити ефективність ЗЗР 11.02.2020

Як підвищити ефективність ЗЗР
Подробнее

Аномально тепла зима. Як не втратити майбутній врожай 30.01.2020

Аномально тепла зима. Як не втратити майбутній врожай
Подробнее